witajcie w naszej papierowej bajce…

Jesteśmy parą młodych twórców. Tworzymy w obrazie i bawimy się słowem. Lubimy opowiadać historie i przekazywać emocje. Stworzyliśmy Ajdoo z myślą o realizowaniu naszych pasji. O zaproszeniu ślubnym myślimy w sposób nieszablonowy. Wierzymy, że jest ono pewnego rodzaju podsumowaniem, zebraniem dwóch różnych charakterów, odrębnych istnień. Zaproszenie ślubne jest także zapowiedzią nowej, wspólnej drogi.

Idealnie dobrana oprawa poligraficzna pozwoli Waszym gościom zapoznać się z charakterem wesela, spojrzeć na Was z innej, może dotąd nieznanej strony. Pokaże Wasze zainteresowania, wspólne plany, marzenia. Być może opowie o dominującym kolorze Waszego wesela, niebanalnym motywie przewodnim lub podkreśli porę roku, która towarzyszyć będzie uroczystości. Zapraszamy do naszego autorskiego portfolio.

O nas

Bartek – grafik, intensywnie myśli nad każdym projektem, dobiera kolory, czcionki; szuka inspiracji, rysuje, kreuje... proponuje wyjątkowe rozwiązania, nie ogranicza się niczym, kieruje się pojemną wyobraźnią. Diana – twórca słowa, starannie dobiera tekst do wykreowanego projektu; rymuje, składa, skreśla i pisze od nowa - w sposób śmieszny lub w tonie podniosłym, chce by było inaczej, nieszablonowo.