Aktualne trendy w zaproszeniach ślubnych

Zaproszenia ślubne to bardzo popularna forma zawiadomienia gości o dniu i godzinie, w którym odbędzie się uroczystość zaślubin oraz zabawa weselna. Tak jak i we wszystkim co kojarzy się z weselem, również w zaproszeniach ślubnych obowiązują trendy, które się z roku na rok zmieniają. Jakie zaproszenia będą dominować w roku 2019? O to odpowiedź.

  1. Styl, klasa i minimalizm

W 2019 roku będą królować zaproszenia stylowe, delikatne i klasyczne. Kolory, które będą przyciągać uwagę to: biel, beże, ecrue oraz wszystkie odcienie szarości. Dobrze jest, gdy zaproszenie posiada akcent nawiązujący do całej uroczystości mp. kokardkę w kolorze przewodniego koloru wesela. Jak wynika z powyższego, tanie zaproszenia ślubne – https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/tanie-zaproszenia-slubne-od-1-zl/ nie muszą być wcale nudne i banalne.

  1. Dobra jakość

Pary młodej powinny zadbać o wysoką jakość zaproszeń, dlatego w grę wchodzą tylko i wyłącznie ładne i dobre jakościowo wykonane zaproszenia. Wiele par ostatnio decyduje się na zaproszenia z ich zdjęciem. Niektóre z par decyduje się na sesje narzeczeńskie i spośród takich zdjęć wybierają jedno zdjęcie, które umieszczają na zaproszeniach. Inni z kolei, stawiają na naturalne zdjęcia z ich życia. Świetnie sprawdzi się tu wspólne zdjęcie z podróży lub uroczystości rodzinnych.

  1. Doskonała pamiątka

Oryginalne, kreatywne i tanie zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej stanowi idealną pamiątkę zarówno dla przyszłych gości weselnych, którzy je otrzymają, oraz dla samych młodych. Dlatego warto poświęcić chwilę czasu, by taka prozaiczna kartka pokazywała cząstkę nas samych.

Comments are closed.