Ciekawy pomysł na zaproszenie ślubne

Zaproszenia ślubne są niedocenianym elementem. Mało kto przywiązuje do nich wagę. A szkoda. W końcu to one sprawiają pierwsze wrażenie na dalszej rodzinie, a dla najbliższych często stanowią pamiątkę, przechowywaną przez długie lata. Więc chociaż dla tych osób, warto dobrze zastanowić się nad designem tych małych karteczek.

zdjęcie ślubnego zaproszenia

Od czego zacząć?

Warto zastanowić się nad tym, co będzie do Was pasowało i w jakim stylu chcecie urządzić wesele. Jeżeli planujecie je wyprawić w wiejskiej chacie, bardzo tradycyjnie, dobrze wpiszą się w to zaproszenia, które chociaż odrobinę będą do tego nawiązywać – delikatne piórka czy motywy kwiatowe sprawdzą się tutaj idealnie. Jeśli wesele wolicie wyprawić w bardziej nowoczesnym stylu, dobrze jest postawić na elegancję. Tutaj lepiej postawić na minimalistyczne wzory – kropki czy paski, które idealnie podkreślą wasz elegancki styl. Dobrym pomysłem będzie także każdy symbol, który w jakiś sposób do Was pasuje. Wrażenie mogą sprawić, na przykład wasze odciski palców połączone w serduszko czy cytat, który Was opisuje.

Zasady

Warto pamiętać, że nie musicie przestrzegać żadnych zasad czy reguł. Oczywiście tradycyjnie zaproszenia ślubne są białe lub beżowe, ale jeśli tylko chcecie możecie postawić na czerń. Nikt wam nie zabroni zaszaleć. Stwórzcie je tak, jak byście chcieli być zaproszeni. Dajcie się ponieść swoim pomysłom, jednak uważajcie, bo w łatwy sposób z oryginalności da się przejść w kicz.

Pamiętajcie, że to Wasze wesele. Więc jeśli macie na to ochotę, zaproszenie może nawet być napisane komiksową czcionką, a w tle wasze zdjęcie jako superbohaterów. Jest to tylko i wyłącznie Wasza decyzja.

Zdjęcie użyte w artykule to ślubne zaproszenie z https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zaproszenia-slubne/

Comments are closed.