Czy styl boho jest wystarczająco elegancki na wesele?

A kto powiedział, że wesele musi być eleganckie? Wcale nie musi!

A styl boho na wesele? Oczywiście że TAK!

Styl boho, z jednej strony awangardowy, nieszablonowy i zawadiacki, jest z drugiej strony piękny i romantyczny. Wesele wcale nie musi być wytwornym przyjęciem – styl imprezy powinien być przede wszystkim dopasowany do pary młodej – bo to oni mają czuć się najlepiej.

Szalona, kreatywna i zawadiacka dusza nie będzie czuć się dobrze sztywnych ramach, i odwrotnie – para uwielbiająca klasykę i elegancję nie będzie czuć się dobrze na weselu zorganizowanym w polnej scenerii. Wesele to wyjątkowy czas zabawy i świętowania – a każdy świętować może w inny sposób. Ostatnio, styl boho jest bardzo popularny, jest zatem wiele miejsc, które nadają się na zorganizowanie awangardowej i nieszablonowej imprezy.

Decydując się na zorganizowanie nieszablonowego wesela, trzeba pamiętać aby dać odpowiednio wcześnie znać o tym gościom. W tej roli idealnie sprawdzi się ślubne zaproszenie w konwencji boho, które swoją estetyką dadzą im pierwszą wskazówkę. Ponadto, warto jest do zaproszenia dołączyć krótką informację o stylu, w jakim zorganizowane będzie przyjęcie – aby goście przybyli w odpowiednim stroju i dobrze się czuli.

Comments are closed.