Ekologiczne pudełko na ciasto

Wesele to moment radości z powziętego postanowienia przejścia życia z tą jedną, wybraną przez nas osobą. Dobrze jest spędzić ten czas wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, którzy sprawią, ze ta radość zdecydowanie będzie większa. Po całej imprezie przy suto zastawionych stołach i po życzeniach złożonych przez życzliwych nam ludzi przychodzi też czas na pożegnanie, przy którym miło jest wręczyć gościom upominek.

Ciasto i tort to za wiele

Przy wszystkich wspaniałościach stołu weselnego często trudno jest zwyczajnie wszystkiego spróbować i goście świadomie rezygnują z obfitego deseru na rzecz zdecydowanie bardziej energetycznych i sycących mięsiw. Doskonałym pomysłem uskutecznianym od długiego czasu na większości  przyjęć tego typu jest oferowanie gościom upominku w postaci pudełeczka z kawałkami ciast i tortu weselnego, którego zapewne chętnie skosztują raz jeszcze w zaciszu domowym.

Pudełka na ciasto weselne zwykle wyglądają bardzo oryginalnie, ale nie wszyscy mają ochotę się na nią silić. Czasami najlepiej ze wszystkiego będzie zdecydować się na ekologiczne pudełko, które w swojej prostocie będzie zwyczajnie najpiękniejsze. Ozdobione surowym sznurkiem jutowym lub suszonym kwiatem gipsówki doskonale wpisze się w klimat romantycznego wesela lub takiego w stylu boho. Proste, klasyczne wesela również powitają taki rodzaj pudełek prezentowych dla gości z otwartymi ramionami.

Dobrze jest podziękować gościom w taki sposób, ponieważ słodka pamiątka zawsze będzie się kojarzyć pozytywnie i uroczo.

Comments are closed.