Jak powinno wyglądać dobre zaproszenie ślubne?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, a zaproszenie na niego to pierwsza wizytówka pary młodej i zapowiedź tego, co w tym uroczystym dniu się wydarzy.

Jak przygotować dobre zaproszenie?

Przede wszystkim należy stworzyć listę gości, których chcemy zaprosić na ślub i wesele. Bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego wzoru zaproszenia. Na rynku mamy bardzo dużo propozycji zaproszeń o różnych kształtach, kolorach, a nawet zapachach. Kiedy wysyłamy takie pachnące zaproszenie lawenda – jest ono doskonałym zapachem pasującym do ceremonii.

Ważny jest tutaj też krój czcionki no i oczywiście treść. Jeżeli państwo młodzi piszą zaproszenia własnoręcznie, powinni dbać o estetykę i brak błędów ortograficznych.

Jaki tekst powinien znaleźć się w zaproszeniu?

W treści zaproszenia należy uwzględnić takie podstawowe informacje jak imiona i nazwiska nowożeńców, data, godzina, miejsce ślubu oraz wesela. Z informacji dodatkowych można umieścić prośbę o potwierdzenie przybycia na ceremonię albo informację na przykład o przyjmowaniu pluszaków dla domu dziecka zamiast kwiatów od gości.

Kiedy zamówić zaproszenia?

Aby zaproszenia ślubne lawendą pachniały na czas, należy je zamówić przynajmniej pół roku przed uroczystością. Niektóre zaproszenia będzie należało wysłać pocztą, inne doręczyć można osobiście.

Comments are closed.