Modne i bardzo osobiste – zaproszenia ze zdjęciem

Co jeszcze możecie zrobić, by wasz ślub krewni zapamiętali na bardzo długo?

Pomyślcie o najbardziej spersonalizowanych zaproszeniach ślubnych.

O czym konkretnie mowa?

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – hit ostatnich lat

Wraz z popularyzacją fotografii cyfrowej, pojawiły się na rynku gadżetów weselnych zaproszenia na ślub ze zdjęciami pary młodej. To doskonały pomysł. Gdyby ten, kto na niego wpadł, mógł to opatentować, byłby multimiliarderem.

Za co cenimy i dlaczego wybieramy akurat ten rodzaj zaproszeń?

To proste. Każda para chce, aby wszelkie detale związane z jej ślubem były wyjątkowe i niepowtarzalne, a trudno o bardziej niepowtarzalne zaroszenia ślubne niż te, które zdobią zdjęcia młodych.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem można zamówić w takich sklepach: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/ze-zdjeciem/ jednak również w agencjach, które specjalizują się w robieniu zaproszeń i innych ślubnych drobiazgów, jak i na popularnym serwisie aukcyjnym z dostawą w trzy dni.

W dodatki każdy może dodatkowo spersonalizować swoje zaproszenie przez wybór czcionki, kolor tła, czasem również rodzaj użytej tekturki (mat, lub połysk).

Nic dziwnego, że to obecnie jeden z najpopularniejszych rodzajów zaroszeń na ślub.

Nie tylko zaproszenie

Zaproszenia, o których mowa, stanowią również sympatyczną pamiątkę dla gości weselnych. W niejednym domu rodziców świeżo poślubionej pary widuje się takie zaproszenie oprawione w ramki.

To kolejny argument za tym, żeby nie szukając innego stylu dla naszych zaproszeń ślubnych, znaleźć odpowiednie zdjęcie i zamówić te najbardziej osobiste – zaproszenia ślubne ze zdjęciem.

Comments are closed.