Pomyśl o tym znacznie wcześniej!

Wesele to czas, w którym młoda para i ich rodzice muszą myśleć o naprawdę sporej ilości rzeczy w związku z czym nie o wszystkim uda nam się pamiętać. W związku z tym dobrym pomysłem wydaje się wcześniejsze ustalenie, który z gości gdzie będzie siedzieć oraz oczywiście przydzielenie im tych miejsc za pomocą właściwych winietek do ślubu.

Zamów je zdecydowanie wcześniej

Jeżeli chcemy mieć winietki ślubne to musimy pamiętać o tym, że należy ja zamówić zdecydowanie wcześniej. Dwa miesiące to absolutne minimum, ponieważ sam projekt najczęściej przesyłany jest kilkakrotnie. Dopiero w późniejszym czasie dochodzi faktycznie do druku tego co udało nam się wybrać.

wzorzysta winietka weselna

Sprawdź wszystko dwa a nawet trzy razy

Wszystkie zamówione winietki na ślub najlepiej sprawdzić dwa razy, aby później nie było sytuacji, w której okaże się, że imię i nazwisko jakiegoś gościa zostało po prostu zapomniane a my nie mamy nawet na czym nanieść jego personaliów.

O ślubie i weselu trzeba myśleć zawczasu dlatego też dobrym rozwiązaniem wydaje się zamówienie wszystkiego zdecydowanie wcześniej (nawet 4 miesiące wcześniej). Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dopilnować wszystkiego tak jak należy i mieć pewność, że nic nie zostało pominięte i że czegoś brakuje.

Comments are closed.