Ślubna papeteria

Jeden z ważnych elementów przygotowań do ślubu i przyjęcia weselnego jest wybór ślubnej papeterii. Wiele par poświęca naprawdę sporo czasu na to, aby dokonać wyboru najpiękniejszych zaproszeń. W końcu na rynku jest tak wiele propozycji i wzorów, a można jeszcze pokusić się o stworzenie swoich autorskich zaproszeń.

Papeteria ślubna

Zaproszenia ślubne powinna być utrzymane w podobnym stylu jak pozostałe elementy ślubnej papeterii. Wszystko będzie wtedy stanowiło spójną całość, a to zawsze prezentuje się dobrze. Zamawiając zaproszenia, warto od razu od tej samej osoby kupić również winietki ślubne, zawieszki na alkohol, oraz wzór karty menu. Cały komplet papeterii będzie wyglądał naprawdę pięknie.

Motywy kwiatowe i kolorystyka

Winietki ślubne, jak zaprezentowane tutaj oraz inne elementy papeterii zwykle ozdobione są motywami kwiatowymi. Warto pomyśleć o tym zawczasu i wybrać motyw kwiatowy, który będzie można później powtórzyć w bukietach kwiatów, którymi ozdobiona zostanie sala weselna. Ważne jest zatem to, aby były to kwiaty, które w określonej porze roku można kupić bez problemu w kwiaciarni. Na papeterii ślubnej najpiękniej prezentują się jasne kwiaty, najlepiej w odcieniach jasnego różu lub bieli. Wyglądają świeżo i bardzo elegancko, również zastosowane w bukiecie panny młodej.

Comments are closed.