Winietki – jak zaprojektować?

Winietki na stołach weselnych są coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego. Pomagają bowiem zachować porządek i nie doprowadzać do niepotrzebnych konfliktów wśród osób, które nie są ze sobą zaprzyjaźnione, a ze względu na brak innych miejsc musiały usiąść obok siebie. Czy faktycznie warto kupić winietki? W jaki sposób je zaprojektować?

winietka w stylu rustykalnym

Winietki – dekoracja, ale nie tylko

Winietki to nie tylko sposób na zachowanie porządku po wejściu na salę weselną. To także idealna dekoracja. Powinna więc być zaprojektowana zgodnie z motywem przewodnim ślubu. Jeśli jest to przyjęcie w stylu boho, najlepiej zdecydować się na takie winietki rustykalne na wesele – https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/winietki-slubne-na-weselny-stol/styl-rustykalny/ Dzięki nim wygląd całej sali, w tym także stołów, będzie spójny. Mogą być na nich namalowane zielone liście nawiązujące do natury. Świetnie sprawdzi się również ozdoba w formie koronki. Oprócz wyglądu winietek rustykalnych na wesele, liczy się także ich czytelność. Czcionka powinna być łatwa do odczytania. Musi wyróżniać się kolorem spośród tła. Dzięki temu nie będzie wprowadzała gości w błąd.

Winietki na weselu są obecnie standardem. Pomagają utrzymać porządek, a dodatkowo stanowią świetny sposób na podkreślenie kolejny raz motywu przewodniego przyjęcia.

Comments are closed.