Jak uatrakcyjnić księgę gości weselnych?

Coraz częściej na weselach pojawiają się księgi gości. Taka w formie rzeczywistej książki przeznaczonej do wpisów od gości będzie wspaniałą pamiątką, ale może nie zapisać się w pamięci, a w domu wyląduje gdzieś na półce. Jaka powinna być nietypowa księga gości weselnych?

Jeżeli chcemy ubogacić tradycyjną formę, to możemy do tego zamówić fotobudkę lub osobę z polaroidem, a po wydrukowaniu zdjęcia goście mogą wklejać je do księgi gości obok życzeń. Bardziej nietypowa księga gości weselnych to może być zamknięta skrzynia, do której goście na wcześniej przygotowanych kartkach mogą napisać życzenia dla młodej pary. Zabawa po odpieczętowaniu skrzyni nie ma sobie równych. Goście bardzo często lubią angażować się w tego typu akcję i tworzenie pamiątki dla Państwa Młodych i ich inwencja twórcza może przekraczać czasem najbardziej abstrakcyjne granice. A przy okazji jest to wspaniała weselna pamiątka nie tylko na czas tuż po weselu, ale też na lata później. Można również poprosić gości, aby obok życzeń, jeżeli mają taką chęć i inwencję opisali wspomnienie związane z Panem Młodym, Panną Młodą, lub obojgiem już jako parą.

Warto czasem pomyśleć chwilę dłużej, ponieważ nietypowa księga gości (na Rozsądne Panny Młode zobaczysz ciekawe wzory) potrafi dostarczyć wielu wzruszeń jeszcze na długo po ślubie.

Comments are closed.