Planowanie z głową

Ślub i wesele to naprawdę wspaniałe wydarzenia. Wasza miłość znajdzie ukoronowanie przed ołtarzem. Jesteście pełni radości, szczęścia, entuzjazmu. Jednak niech ten wybuch endorfin nie sprawi, że stracicie głowę podczas planowania całego wydarzenia, abyście nie pogrążyli się w kosztach.

kupka banknotów

Teoria i praktyka

Koszty wesela (https://rozsadnewesele.pl/co-ma-wplyw-na-koszty-wesela-i-kto-za-co-placi-zobacz-przyklady/ – warto również przeczytać) wcale nie muszą być takie duże. Wiele Par Młodych, które to wydarzenie mają za sobą śmiało przyznaje, że wystarczy odpowiednio wszystko zaplanować, a nie pogrążycie się w kryzysie finansowym. Warto więc wziąć z nich przykład i skorzystać z ich cennych rad. Na pewno macie wśród swoich znajomych osoby, które już są po weselu i możecie skorzystać z ich praktyki.

Głowa na swoim miejscu

Weselne koszty nie będą również takie wysokie, jeżeli nie zgubicie głowy w tym wszystkim. Wiadomo, że dużo by się chciało mieć, ale warto sobie uświadomić, czy coś jest tego warte. Czy nie lepiej zamówić suknię do uszycia w jakimś małym zakładzie, niż w jakiejś znanej pracowni, gdzie płaci się za markę? A czy na stole musicie mieć najdroższą wódkę? Nie możecie postawić czegoś ze średniej półki? Czy musicie koniecznie wszystkich zapraszać? Czy można jednak ograniczyć listę gości? Podczas planowania wesela warto zadawać sobie takie pytania. To może zapanować Wam nad kosztami.

Comments are closed.