Weselna piosenka od dzieci dla rodziców

Przygotowania do ślubu i wesela są tak czasochłonne, że z łatwością można o czymś zapomnieć! To dlatego warto przygotować sobie listę najważniejszych rzeczy i podążać za nią, aby ze wszystkim wyrobić się na czas.

Kwestia weselnej piosenki

Kwestia muzyki to jedna z tych, które spędzają sen z powiek przyszłym parom młodym! Muzyka musi być przecież skoczna i zachęcająca do zabawy, ale z drugiej strony, nie każdy chce, aby było to disco polo. Co do weselnej muzyki potrzeba więc sporej dawki wyczucia i dobrego smaku! Zazwyczaj parom najdłużej zajmuje zdecydowanie się na piosenkę, która towarzyszyć będzie ich pierwszemu tańcu. Okazuje się jednak, że nie tylko ona bywa kłopotliwa. Problemem może być także weselna piosenka dla rodziców na podziękowanie. Jak wybrać tę jedną jedyną i sprawić, że zaczaruje ona, zarówno zgromadzonych gości, jak i samych rodziców?

rodzice z dzieckiem

Warto pamiętać, że zazwyczaj weselna piosenka dla rodziców jest jedna dla rodziców obojga partnerów. To dlatego powinna być to piosenka neutralna, ale kojarząca się dobrze wszystkim ze stron. W razie problemu z doborem odpowiedniego repertuaru oczywiście można rozdzielić piosenki i tym samym zagrać dwa oddzielne utwory dla obojga z rodziców państwa młodych.

Comments are closed.